5 grudnia 2023

Współpraca

Portal przezwieki.pl to miejsce, w którym zamieszczamy teksty ciekawie przedstawiające historię. Publikujemy oryginalne artykuły popularnonaukowe, napisane przystępnym językiem i niezanudzające czytelnika.

Z chęcią powitamy w gronie naszych publicystów nowe osoby, tak samo jak my lubiące zagłębiać się w problematykę minionych wieków.

Jeżeli masz napisany lub planujesz napisać artykuł na dowolny temat historyczny, zapraszamy Ciebie do kontaktu z nami. Napisz na adres podrozprzezwieki@gmail.com lub wypełnij formularz

Odpiszemy w ciągu maksymalnie 2-3 dni. Jeżeli nie odpowiemy w tym czasie, prosimy o przesłanie wiadomości ponownie.

Kilka „uwag technicznych”: próbne teksty powinny być nie dłuższe niż 7000 znaków typograficznych (do 3 stron znormalizowanego maszynopisu). Widzimy to tak, że artykuł jest podzielony na sekcje, czyli: tytuł, wstęp oraz nagłówki z kilkoma niezbyt długimi akapitami. Każdy z tekstów według zasad kompozycji powinien zawierać wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Pod artykułem prosimy o zamieszczenie krótkiej bibliografii. I jeszcze jedna ważna zasada – tekst musi być unikalny, wolny od plagiatu i nigdzie wcześniej nie publikowany.

Naszym stałym współpracownikom oferujemy nagrody książkowe.

(Visited 66 times, 1 visits today)